Stäng

Välkommen :)

Stäng

Vad letar du efter?

TILLBAKA TILL SKOLAN

Blogg 15. september 2017

Efter en skön sommar är nu de flesta tillbaka till jobbet igen. Det kan kännas tungt så här i början på terminen efter att vi lite till mans vant oss vid långa avkopplande dagar … Låt oss då på Mobilskola göra livet lättare för er som jobbar ute på skolorna 🙂 Mobilskolas enkla, smidiga SMS-tjänst lär ni er på 5 minuter! Underlättar betydligt kommunikationen mellan skola-föräldrar-elever. Dessutom till ett lågt pris med pålitlig service Så varför inte boka tid för en gratis demo med påföljande kostnadsfria testperiod på: Mobil: 070-660 23 14 Alternativt: marianne@mobilskola.se Vi finns till här för er! Glada september hälsningar 🙂 Från Håkon – Marianne – Ida – Heidi

Some have links paper writer to other sites for data analysis

Kommentarer